Zámek Zábřeh, Ostrava

U Zámku 42/1, Ostrava, 70030
od 1.490 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 7km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Původně gotická vodní tvrz na řece Odře byla Ctiborem Syrakovským z Pěrkova přestavěna na pohodlnější renesanční zámek.

Zámek Zábřeh obývá renesanční zámek ze začátku 16. století a nabízí historické pokoje s dřevěnými trámovými stropy a podlahovým vytápěním. Veškeré části nábytku jsou původní dobové kousky, které byly pořízeny na aukcích se starožitnostmi. Některé pokoje mají baldachýnová lůžka a všechny jsou luxusně zařízené s důrazem na detail. V pokojích je zdarma dostupné Wi-Fi.

Další informace

Hotel Zámek Zábřeh Vám nabízí jedinečný soulad minulosti a přítomnosti. Můžete si vybrat, ve které části zámku chcete bydlet. Který pokoj a atmosféru zvolíte dnes, který příště...Původní obytné pokoje v patře zámku byly přeměněny v romantické ložnice...

Ceny

Apartmán
4.990 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.990 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.490 Kč
Přistýlka
800 Kč

Snídaně v ceně


Hotel nabízí tři typy pokojů: apartmán, historické pokoje, půdní pokoje. Ceny pokojů se přes víkend jsou nižší, než přes týden.

Služby

Konferenční možnosti
Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Parkoviště hlídané
Pokojový servis non-stop
Připojení k internetu
Recepce non-stop
Restaurace
Služba praní
Venkovní ohniště / gril
Wellness služby
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje
11
Jednolůžkové pokoje
4
Počet apartmánů
1

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Pod původními renesančními klenbami najdete stylový restaurant s otevřeným cihlovým krbem, bar obložený kusy z dávno zmizelého kostela, originály barokních map Moravy... Staleté prvky původní budovy jsou dokonalou kulisou tradiční místní kuchyně založené na čerstvých místních surovinách a recepturách našich předků.

NAŠE KUCHYNĚ

JAK DOBŘE VĚDÍ VŠICHNI DOBŘÍ KUCHAŘI, NEJLEPŠÍM RÁDCEM JSOU SUROVINY

aby to na talíři vypadlo co nejjednodušeji a chutnalo co nejdokonaleji, musíte ujít dlouhou cestu, jíst a pít v mnoha zemích a krajích, protože vše už bylo vymyšleno. musíte mít mistra kuchaře s fantazií a láskou k vaření musíte jít „ráno nakoupit“ tradice ranních trhů se u nás téměř vytratila.. naštěstí se začali objevovat menší či větší pěstitelé a chovatelé, kteří to nejlepší ze svého dvorku či farmy přivezou na náš/ váš stůl, a díky kterým můžete na zámku ochutnat čerstvé jehněčí či zvěřinu, ale také pstruhy z kádí na nádvoří či naše domácí klobásky, paštiky nebo dezerty suroviny vždy rozložíme na stůl a necháme promluvit, proto má..


Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Koupání řeka, jezero
Solárium
Squash

Mapa

Centrum 7km
Autobus 500m
Vlak 8.5km
Velká mapa