SAREZA HOTEL, Ostrava

Čkalovova 6144/18, Ostrava - Poruba, 708 00
od 950 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 9km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

SAREZA HOTEL*** je standardní tříhvězdičkový hotel střední třídy, který prošel za poslední dva roky řadou rekonstrukcí a nabízí nyní pokoje s moderním vybavením a interiérem. Umístění hotelu je v klidové zóně s výbornou dopravní dostupností s centrem města (tramvajová zastávka Poruba Vozovna je vzdálená pouze 100m), letištěm Mošnov a nádražím Ostrava-Svinov.

Další informace

Hotel je umístěn v klidové zóně, která má výborné dopravní spojení s centrem města a snadnou dostupnost na letiště Mošnov a nádraží Svinov.V jeho blízkém okolí je např. FNsP Ostrava - Poruba, Vysoká škola báňská, spol. Tietoenator, Velkoobchod Ptáček.

Součástí hotelu je recepce s non-stop provozem, restaurace, malé fitcentrum a parkoviště s kamerovým systémem. Možnost využití bazénu, sauny, solárií, velké posilovny a masérny je v areálu Krytý bazén Ostrava-Poruba, který je od hotelu vzdálen cca 1km.

SAREZA HOTEL*** má celkovou kapacitu 58 lůžek. Hotel nabízí tři typy ubytování v dvoulůžkových pokojích: komfort, standard plus a standard. Pro rodiny s dětmi má více lůžkové pokoje Standard Family. Samozřejmostí je sociální zařízení na pokoji, klimatizace, Wifi a TV, v pokojích typu Komfort je navíc i lednice s minibarem. Hotel je nekuřácký. Hotel nabízí služby pro běžnou klientelu, sportovní oddíly, obchodní skupiny a hosty při krátkodobých i dlouhodobých pobytech.

Kapacita hotelu je 58 lůžek s rozdělením pokojů na kategorie: Komfort, Standard Plus, Standard a Standard Family.

Recepce hotelu má nepřetržitý provoz 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Restaurace je vám k dispozici nejen k běžnému stravování, ale také k pořádání akcí v salónku.

Hotelové parkoviště je sledované kamerovým systémem městské policie.

Check-in je možný po 14.00, Check-out je do 10.00

V hotelu lze platit v hotovosti v CZK, případně kartou (Master Card, VISA, MAESTRO...)

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
2.500 Kč
Domácí mazlíček
120 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.450 Kč
Jednolůžkový pokoj
950 Kč
Snídaně
109 Kč
Třílůžkový pokoj
2.000 Kč

Služby

Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Parkoviště hlídané
Recepce non-stop
Parkoviště
Restaurace
Rodinné pokoje
Nekuřácké pokoje

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
58
Čtyřlůžkové pokoje
3
Dvoulůžkové pokoje
21
Jednolůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
TV
WC
Klimatizace
Trezor

Restaurace

Zveme vás k příjemnému posezení v nově zrekonstruované restauraci. V letních měsících můžete využít venkovní terasu k příjemnému posezení s přáteli. Po celý den Vám můžeme nabídnout řadu jídel na objednávku nebo polední menu. V naší nabídce najdete rozsáhlou nabídku pokrmů, od polévek po studené a teplé hlavní chody, teplé, studené nápoje, alkohol a báječné dezerty.

Zajišťujeme také catering pro všechny typy akcí.

Hotelovým hostům jsou podávány snídaně formou výběru z menu. Snídaně jsou podávány ve všední dny od 7 do 9 hodin a o víkendech a státních svátcích od 8 do 10 hodin a je nutné je zaplatit nejpozději do 21.00 v den příjezdu.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Tenisový kurt
Fitness, posilovna
Bowling, kuželky
Lyže, snowboard
In-line bruslení
Minigolf

Mapa

Centrum 9km
Vlak 3.1km
Velká mapa