Hotel Brioni, Ostrava

Stodolní 8, Ostrava, 70200

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Brioni Boutique Hotel je situován v samotném centru města Ostravy (na proslulé Stodolní ulici) nedaleko katedrály Božského Spasitele a dalších pamětihodností města. Je vzdálen pouhých 25 minut od mezinárodního letiště Leoše Janáčka OSR a je snadno dosažitelný autem, taxi či městskou dopravou.

Další informace

Brioni Boutique Hotel patří mezi nejlépe hodnocené hotely v Ostravě. Nabízíme individualizované služby na vysoké úrovni hostům při krátkodobých i dlouhodobých pobytech a poskytujeme specializované služby klientům. Díky své lokalitě, osobnímu přístupu personálu a nadstandardní péči je hotel jedním z nejvyhledávanějších hotelů v severomoravském regionu.
Brioni Boutique Hotel se jako první hotel v ČR začlenil do světové sítě komfortních hotelů s prestižním označením GREEN SHIELD , které je nejvyšší známkou pro hotely, jež díky nejnovějším nanotechnologiím zaručují svým klientům NOVOU třídu čistoty a hygieny. 

Brioni Boutique Hotel nabízí 50 pokojů, ve kterých se originální design snoubí s funkčností a poskytuje tak hostům maximální pohodlí.

Vybavení hotelu Brioni Boutique: 

 • 50 standardně zařízených pokojů
 • Hotelovou restauraci s mezinárodní kuchyní
 • 4 plně vybavené konferenční místnosti/ i s možností telekonference
 • 24 hodin otevřená recepce
 • Saunu a masáže
 • Wi-fi připojení v celém hotelu
 • Parkování
 • Bankomat v budově
 • Zdarma shuttle service při přenocování nad 5 a více nocí
 • Nový partnerský hotel Brioni Suites ****+ www.brioni-suites.cz 

Služby

Dětský koutek
Garáže
Konferenční možnosti
Masáže
Parkoviště hlídané
Parkoviště
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Recepce non-stop
Sauna
Terasa
Vegetariánská kuchyně
Vstup domácích zvířat
Restaurace
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Kapacita restaurace
100

Vybavení pokojů

Balkón
Klimatizace
Vlastní koupelna
Kuchyňka
Mikrovlnná trouba
Minibar
Satelit, kabelová TV
TV
Trezor
WC

Restaurace

Restaurace se v současné době využívá zejména pro servírování hotelových snídaní a dýchne na Vás téměř 100 let starým designem. Celý prostor byl od základu zrekonstruován v roce 2006 a podle dochovaných fotografií a plánů byl uveden do prvorepublikové podoby. Interiér je doplněn dobovými fotografiemi zajímavých ostravských staveb. Nepřehlédnutelnou dominantou restaurace je největší obraz významného českého malíře Viléma Vünscheho z roku 1927 pod názvem Alegorie Ostravy, který si objednal speciálně pro Hotel Brioni jeho majitel Karel Schindler. Dílo v hotelové restauraci viselo do roku 1949, kdy bylo ukradeno a 61 let považováno za ztracené.

V roce 2010 se obraz nečekaně objevil a byl vystaven na výstavišti Černá louka v Ostravě. Na „ztracené“ dílo se přišlo podívat přes 26 000 lidí. Po roce vyjednávání a jeho restaurování se dne 26.9.2011, tedy po 62 letech, vrátil na své původní místo.

Nabízíme možnost

 • Pronájmu restaurace k prezentačním účelům
 • Pořádání firemních večírků, společenské akce, svateb, atd.
 • Připojení k internetu zdarma

Kongresové možnosti

Firemní akce

Sál o rozloze 27 x 6 metrů je výborně ozvučený (mikrofon k zapůjčení). Sál je vybaven dataprojektorem a velkým promítacím plátnem. Dataprojektor lze napojit jak na notebook, tak na naši satelitní televizi. V sále je možnost jak bezdrátového, tak běžného modemového připojení k internetu. Kapacita sálu je závislá na uspořádání stolů. Pohybuje se od 25 do 100 sedících osob. Tento sál je ideálním místem pro konání kongresů, větších školení, svatebních hostin a jiných oslav. Dále je zde možno konat různé výroční akce a rauty. Na základě domluvy je možno sál propojit i s barem a letní zahrádkou. Kapacita tak vzroste až na 250 osob.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Aerobic, cvičení
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golf
In-line bruslení
Jezdectví, koně
Kulečník, billiard
Létání
Minigolf
Motokáry
Půjčovna aut
Solárium
Sportovní hala
Squash
Střelnice
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Kam za kulturou? V Ostravě lze v kteroukoli roční dobu doslova holdovat kultuře. Město má pět divadelních scén. Stálý soubor opery, činohry, baletu a operety má Národní divadlo moravskoslezské hrající na 2 scénách v Divadle A.Dvořáka a Divadle J.Myrona, nejmladší činohrou je Komorní scéna Aréna, hlavně na mladé diváky je zaměřena Divadelní společnost Petra Bezruče, k nejmodernějším nejen ve střední Evropě patří na zelené louce vybudované Divadlo loutek. Každé 2 roky ožívá na podzim Ostrava mezinárodním loutkovým festivalem Spectaculo Interesse, který se těší pozornosti malých i velkých diváků. Sport a odpočinek: Dostatek zeleně a hojnost příměstských lesů dává Ostravě možnost budovat řadu sportovišť. Město má kolem 200 hřišť, 5 otevřených i krytých stadiónů, 122 tělocvičen, 3 zimní stadiony, 11 krytých bazénů a 5 letních koupališť. Letní koupaliště v Porubě je největším přírodním koupalištěm v ČR a je každoročně cílem statisíců návětěvníků nejen z Ostravy.

Mapa

Autobus 200m
Vlak 200m
Velká mapa