De Luxe Relax Vila, Ostrava

Heřmanická 1220/42, Ostrava, 71000

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Party House je luxusní vila s velkou zahradou nedaleko centra Ostravy. Vila nabízí maximální pohodlí a je to perfektní místo pro uspořádání větších rodinných oslav nebo party s přáteli.

Další informace

Party House je luxusní vila s velkou zahradou nedaleko centra Ostravy.

Vila nabízí maximální komfort, čistotu a soukromí. Místo je vhodné pro soukromé akce větších rozměrů, ale i pro páry či rodiny. Naleznete zde plně zařízený dům se zahradou s grilem a vířivkou.

V domě je vše co byste mohli potřebovat od sauny až po klavír. Je zde také možnost cateringu. Za několik minut se dostanete k ZOO, na Stodolní ulici nebo do průmyslové oblasti.

Služby

Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Parkoviště
Nekuřácké pokoje
Zahrada
Vířivka
Sauna

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
1

Restaurace

K dispozici je vlastní kuchyň. V okolí najdete mnoho restaurací.

Okolí

Ve vzdálenosti pouhých 800 metrů se nachází Zoologická zahrada. Příznivci nočního života jistě ocení blízkost známé Stodolní ulice, na které najdete mnoho nočních podniků. Pokud máte rádi kulturu určitě navštivte nedalekou Dolní oblast Vítkovice, zde najdete multifunkční halu Gong nebo klub Heligonka. V okolí stojí rovněž ČEZ aréna, tam se můžete přijít podívat na hokej, často se zde konají také utkání týmů našich tenistů a tenistek. Ostrava je unikátní svou zachovalou industriální minulostí, na tyto památky se jezdí dívat lidé z celé Evropy.

Mapa

Velká mapa